Kariéra

Pojď k nám pracovat! | Vaše Energie

Poď k nám pracovať!

Náš tím neustále rozširujeme o odhodlaných a šikovných ľudí, ktorí túžia dosahovať skvelé výsledky.
Ak ste skúsený/á obchodník/ obchodníčka, alebo sa ním/ ňou chcete stať alebo máte skúsenosti s montážou fotovoltaiky, neváhajte a dajte nám o sebe vedieť vyplnením dotazníka.
  • +421 43/422 43 87
  • info@vaseenergie.sk

Všetky naše činnosti sú ovplyvňované našimi hodnotami.

Etika

U nás vo firme dbáme na to, aby sme všetky veci robili tak, aby boli v súlade s ideálmi a najlepšími záujmami našej firmy. Nikoho neodsudzujeme za to, že môže niekedy urobiť aj nesprávnu vec. Dôležitá je náprava.
Etika sú akcie, ktoré podnikne jedinec u seba, aby napravil nejaké spávanie alebo situáciu v ktorej sa nachádza a ktorá je v rozpore s ideálmi a najlepšími záujmami firmy. Etika je osobná vec. Keď je človek etický alebo „má svoju etiku v poriadku“, je to na základe jeho vlastného určenia, že je taký a robí to on sám.

Cieľavedomosť

Náš cieľ je: „Byť najväčšia firma na Slovensku v oblasti energetiky“ V našej firme je tento cieľ známy a každý kolega vo firme smeruje svoje činnosti s úmyslom ho dosiahnuť. Ak si vieš osvojiť tento cieľ, zobrať ho za svoj a pracovať na ňom, si pre nás veľmi hodnotný človek. Máš našu plnú dôveru a podporu.

Technológia

Technológia je presný nemenný postup pri jednotlivých prácach a činnostiach. Vo firme máme smernice, ktoré určujú ako sa má niečo robiť. Je dôležité tieto smernice dodržiavať a tým dosahovať 100% výsledok svojej práce.

Výsledok

O každom z nás môžeme veľa rozprávať a taktiež veľa počuť. No jediným spravodlivým a pravdivým testom každého z nás je výsledok našej práce. Čo v živote daný človek dokázal, čo urobil, čo vytvoril a čo je za ním naozaj vidieť. Preto sa u nás vo firme zameriavame na výsledky. Každý kto dosahuje výsledky, má našu podporu, uznanie a vždy takéhoto kolegu vyzdvihujeme a oceňujeme.

Nevybrali ste si z vyššie uvedených pozícií? Nevadí!

Môžeme sa dohodnúť na inom druhu spolupráce.

Proces náboru

Požiadaj o pozíciu

Zašleš nám svoj životopis a my posúdime vhodnosť tvojho profilu na danú pozíciu.

Teraz sme na rade my

Zavoláme ti alebo pošleme e-mail s vyjadrením.

Spoločne sa spoznáme

Pozveme ťa k nám do firmy na osobné stretnutie.

Ozveme sa ti s výsledkom

Ak sa ti tu bude páčiť a ty sa budeš páčiť nám, dohodneme si termín nástupu.

Nechajte nám Váš kontakt.